מוקד מכירות ארצי:  077-20-50-370
9:00 - 22:00
חיפוש

תקנון אתר BigNote.co.il

 • כללי
  1. BigNote.co.il להלן האתר, הינו חנות אינטרנטית המשמשת לרכישת מוצרים על ידי כלל ציבור הגולשים באינטרנט בישראל
  2. האתר בבעלות חברת ביג נוט בע"מ ח.פ 515150167 הרשומה ברשות התאגידים בישראל.
  3. התקנון מתייחס לבני שני המינים בשווה, והשמוש בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.
  4. כל מבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר. ובעת השימוש בו הוא מאשר שהוא מסכים ומקבל את כל תנאיו.
  5. האתר רשאי ושומר את הזכות לשנות את התקנון או חלק ממנו או האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת.
 • ביצוע הזמנה / רכישה באינטרנט
  1. ביצוע הזמנה ו/או קניה באתר מותנה במילוי הפרטים האישים ופרטי התשלום של הרוכש כנדרש באתר
  2. מרגע אישור ההזמנה תוך 24 שעות, (למעט יום ו’ וערבי חג 48 שעות) תשלח אליך הודעה לתיבת המייל ו/או בSMS לטלפון הנייד המאשרת את ההזמנה והתשלום, ההודעה תכלול את הפרטים האישיים, פרטי ההזמנה, פרטי התשלום ופרטי המשלוח. ההודעות ישלחו לכתובת הדוא"ל והטלפון הנייד שהזנת באתר בעת ביצוע ההזמנה/ קניה באתר. כמו כן יתכן ותקבל פניה טלפונית ממוקד השירות של האתר לאימות הנתונים והפרטים שהזנת באתר .
  3. ההזמנה תהיה תקפה רק לאחר תשלום מלא בפועל.
  4. ניתן לבצע תשלום באמצעות כל כרטיסי האשראי של תושב קבע ישראלי. כמו כן, ישנה אפשרות לשלם דרך מערכת התשלום של PayPal.
  5. שים לב במידה וביצעת הזמנה ולא נשלח אליך אישור הזמנה ו/או חשבונית או ביטול הזמנה תוך 24 שעות למעט יום ו' וערבי חג (48 שעות) מרגע ביצוע ההזמנה אנא צור קשר מיידי בדוא"ל או בטלפון עם שירות הלקוחות.
 • ביצוע רכישה ע"י העברה בנקאית
  1. ישנה אפשרות לבצע תשלום על ידי העברה בנקאית לחשבון מוטב ביג נוט בע"מ, לשם יש לפנות טלפונית למוקד השירות הטלפוני במספר 0772050370 בשעות פעילות המוקד.
  2. המוצר ישלח אליך רק לאחר שסכום ההזמנה הועבר בפועל במלואו לחשבון הבנק של חברת ביג נוט בע"מ.
 • אספקת המוצרים
  1. אספקת המוצרים נעה בין 7-2 ימי עסקים מרגע אישור העסקה ולאחר תשלום מלא של המוצר (אלא אם כן צוין אחרת בדף המוצר), למעט אזורים מרוחקים כגון אילת והערבה, רמת הגולן, הגליל, ישובים מעבר לקו הירוק וישובים מרוחקים נוספים - שבהם תנאי האספקה הם עד 14 ימי עסקים.
  2. יודגש שאנו עושים כל שביכולתנו לספק לך את המוצר שהזמנת מהר ככל האפשר.
  3. מאחר ושוק המסחר האינטרנטי מאוד דינמי 24 שעות ביממה, לעתים רחוקות יתכן שהמוצר שהזמנת אזל מהמלאי. במידה והמוצר אזל ממלאי זמין, תשלח אליך הודעה בדואר אלקטרוני ו/או הודעת SMS ו/או הודעה טלפונית. ובמידה וכרטיסך חויב יבוצע זיכוי כספי מלא בצורת התשלום ששילמת הכוללים את דמי המשלוח תוך 2 ימי עסקים.
  4. אנו שומרים לעצמנו את הזכות להציע לך מוצר חליפי דומה שווה ערך לרכישה באתר במידה ותהיה מעוניין.
  5. מובהר בזאת שהאתר והחברה המפעילה שומרים לעצמם את הזכות בכל זמן לבטל עיסקה מכל סיבה שהיא בכל שלב קרי לפני ביצוע תשלום או אחרי ביצוע תשלום ללא הודעה מוקדמת ללקוח, ולא תהיה לך שום טענה או תביעה כלפי האתר או החברה המפעילה.
  6. אנא שים לב בעת קבלת המוצר לפני פתיחת האריזה שאכן קיבלת את המוצר שהזמנת, ופרטיו תואמים את פרטי הזמנתך, במידה ואינם תואמים אנא צור קשר מיידי עם שירות הלקוחות בדוא"ל support@bignote.co.il או בטלפון 077-20-50-370.
  7. שים לב במידה והמוצר אינו תואם את הזמנתך אל תפתח את האריזה כלל, מאחר שבעת פתיחת האריזה - המוצר ו/או האריזה עלולים להפגם ולגרום לירידת ערך המוצר ותצטרך לשאת באחריות על הנזק הכספי שיגרם כתוצאה מכך.
 • עלות משלוח
  1. עלות משלוח היא כפי המצויין באתר בעת ביצוע ההזמנה
  2. לחלק מהמוצרים תנתן אפשרות לאיסוף עצמי בתאום מראש עם שירות הלקוחות.
 • פרטיות המשתמש באתר
  1. לצורך השלמת הזמנה ו/או רכישה יתבקש הלקוח להזין באתר פרטים אישיים כגון שם מלא ,טלפון, כתובת , וכתובת דוא"ל .מידע זה נדרש לצורך השלמת הרכישה באתר , מידע זה לא ימסר לצד ג’ למעט מקרים בהם נהיה מחויבים על פי חוק מדינת ישראל , ו/או ע"פי הוראת בית משפט או רשות מוסמכת בחוק.
  2. מידע הכולל אמצעי תשלום אינו נשמר ואינו מאוחסן ואינו נרשם במערכות המידע והאיחסון של האתר , או החברה המפעילה את האתר .אלא נשמר במערכות המידע של חברה המתמחה במתן שרותים מסוג זה והינה בעלת תקן PCI ברמה הגבוהה ביותר.
  3. מודגש כי אמצעי הסליקה הינו חיצוני לאתר ומנוהל ע"י חברה המתמחה במתן שרותים מסוג זה הפועלת על פי תקן PCI ברמה הגבוהה ביותר. פרטי אמצעי התשלום אינם נשמרים אצל BigNote.co.il בשום שלב בתהליך . ובעצם השארת פרטי התשלום מוותר הלקוח בדבר כל טענה כלפי BigNote.co.il וכלפי המפעילה ביג נוט בע"מ , בדבר שימוש לרעה בפרטי אמצעי התשלום שעלולים להיגרם מחדירה למאגר המידע של החברה המתפעלת את אמצעי הסליקה .
  4. בעת ביצוע הזמנה באתר הינך נותן את הסכמתך המלאה לקבל דוא"ל והודעות SMS הכוללות בין היתר מידע פירסומי מעת לעת מהאתר ואו מהחברה המפעילה ביג נוט בע"מ
 • ביטול עסקה והחזרת מוצרים
  1. לקוח רשאי לבטל עסקה ו/או להחזיר מוצרים שנרכשו באתרנו ,בהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 והתקנות מכוחו.
  2. בהתאם להוראות החוק הודעת הביטול יכולה להשלח מיום ביצוע העסקה ועד לתום 14 יום מיום מסירת המוצר או מיום קבלת מסמך הגילוי (לפי המאוחר מבניהם). הודעת הביטול צריכה להישלח בכתב לכתובת החברה לרבות לכתובת דוא"ל ופקס של החברה המופיעים באתר.
  3. לא ניתן יהיה להחזיר מוצר שתוסר ממנו מדבקת זיהוי של היבואן ו/או המשווק שממנו סופק המוצר.
  4. במקרה של ביטול עסקה ובכפוף להוראות החוק ביג נוט בע"מ תהיה רשאית לנכות דמי ביטול מהסכום שעליה לזכות את הלקוח סך של 5% מערך העסקה או 100 ש"ח הנמוך מבינהם. ובנוסף תהיה רשאית החברה לנכות עלויות עמלות סליקה, ועלויות משלוח.
  5. מוצרים המורכבים עבור הלקוח בהרכבה אישית לא ניתן להחזיר .
  6. הלקוח ידאג להחזרת המוצר על חשבונו, (למשווק, ליבואן, לחברה, או לכל גורם אחר כפי שידרש ע"י החברה) בתאום עם שירות הלקוחות של האתר ובהנחייתו.
 • אחריות מוצרים
  1. כל מוצר מגיע עם תעודת אחריות באריזתו המקורית או בצמוד לה.
  2. תנאי האחריות ותקופת האחריות לכל המוצרים הנמכרים ע"י האתר כפופים ומותנים לתעודת האחריות והשירות ובאחריותם הבלעדית של היבואנים ואו היצרנים.
  3. Bignote.co.il (האתר) ומפעילת האתר ביג נוט בע"מ מבהירה ללקוחותיה שאינה מייצרת ואינה מיבאת את המוצרים הנמכרים באתר, ובשום מקרה לא תשא באחריות כלשהי לטיב המוצרים ולאיכותם, בין במישרין ובין בעקיפין.
  4. Bignote.co.il (האתר) ומפעילת האתר ביג נוט בע"מ אינה אחרית בין במישרין ובין בעקיפין למפרט הטכני המוצג באתר שהרי הנ"ל נמסרים ע"י היבואנים ו/או הספקים .כמו כן האתר והחברה המפעילה אינם אחראים בין במישרין ובין בעקיפין על התאמת המוצר לצרכי הלקוח או מי מטעמו, מובהר שהתמונות להמחשה בלבד ויתכנו שינוים בינם לבין המוצר עצמו .
  5. צוות שירות הלקוחות עומד לשרותכם תמיד בשעות הפעילות גם אחרי הרכישה, וישתדל תמיד לעזור מול היבואן או ספק המוצר במידה ויהיה צורך בכך.
 • זכויות קנין וסימני מסחר
  1. כל זכויות הקניין והקניין הרוחני באתר לרבות קוד הפיתוח וקוד המחשב, הישומים, התוכנה, העיצוב, כל הקבצים ללא יוצא מן הכלל, הטקסטים, המפרטים, וסימני המסחר, וכל מידע אחר באתר או בקשור בו הינם בבעלותה הבלעדית של חברת ביג נוט בע"מ , ונאסר לכל אדם או גורם לעשות בהם שימוש, אלא אם ניתנה הרשות מראש בכתב ע"י חברת ביג נוט בע"מ. שעות וזמני פעילות האתר
 • שעות וזמני פעילות האתר
  1. שעות פעילות המוקד הטלפוני א-ה: 09:00-18:00, בימי שישי וערבי חג: 09:00-13:30.
  2. מובהר בזאת שהאתר אינו פעיל ולא ניתן לגלוש בו בשבתות ומועדי ישראל משעת כניסת השבת/חג, ועד שעת צאת השבת/חג.
 • דרכי יצירת קשר
מבצע חיסול מחשב נייד Lenovo עם מעבד i3 ואחסון מהיר SSD ב1890 ש״ח בלבד! -- התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 077-20-50-370 -- יעוץ מקצועי!------------  מבצע חיסול מחשב נייד Lenovo עם מעבד i3 ואחסון מהיר SSD ב1890 ש״ח בלבד! -- התקשרו עכשיו למוקד ההזמנות: 077-20-50-370 -- יעוץ מקצועי!
להתייעצות עם מומחה חייג
077-20-50-370